Woningbouwplannen Meerkamp West gepresenteerd aan inwoners Havelte

Op maandag 8 december was er een inloopavond over de woningbouwplannen voor Meerkamp West in Havelte. Tijdens de bijeenkomst in De Kei konden inwoners uitleg krijgen over drie woningbouwmodellen.

Er waren ongeveer 120 bezoekers en de reacties waren overwegend positief. Ook kregen we direct een aantal aandachtspunten mee van omwonenden.

Woningbouwplannen Meerkamp West gepresenteerd aan inwoners Havelte

Laat van u horen

De bezoekers hebben tijdens de inloopavond een duidelijke voorkeur uitgesproken voor model I (39 stemmen, tegenover 14 voor model II en 10 voor model III). Tot en met 23 december kunt u de modellen bekijken op destemvanwesterveld.nl(zonder www) en uw voorkeur doorgeven. Daarnaast kunt u daar een vragenlijst invullen over uw wensen en behoeften.

Vervolg

In januari 2026 verwerken wij alle reacties in het voorkeursmodel. We verwachten in de tweede helft van februari de uitkomsten terug te koppelen in Havelte. Vervolgens kan de stedenbouwkundige visie worden vastgesteld.